AFB.MY

Followers

life update

STUDY WEEK BERMULA

Tuesday, May 31, 2016
D'Dapur Leyla

LATE NIGHT BROCOLLI SALAD

Tuesday, May 31, 2016
D'Dapur Leyla

RESEPI AYAM BUTTERMILK

Sunday, May 29, 2016
motivation

JANGAN BANDINGKAN KEHIDUPAN ORANG DENGAN KITA

Saturday, May 28, 2016

MALU

Saturday, May 28, 2016
Design engineer school

KEEP CALM AND SABAR

Wednesday, May 25, 2016
Design engineer school

BELAJAR INTERIOR DESIGNER DI UNIMAP

Saturday, May 21, 2016
personal

SELAMAT HARI GURU KEPADA SEMUA GURU DUNIA

Tuesday, May 17, 2016
beauty

AKIBAT PAKAI FOUNDATION EXPIRED

Monday, May 16, 2016
giveaway

Giveaway Spicy Ramen Challenge by Bajuwarnacoklat & Sponsor

Sunday, May 15, 2016
D'Dapur Leyla

RESEPI BANANA EGG WITH HONEY PANCAKES

Sunday, May 15, 2016
JJCM

AURA STEAMBOAT, PERLIS BERWAJAH BARU

Saturday, May 14, 2016
aswaleyladotcom

NETKL DAH HANTAR EMAIL CINTA

Wednesday, May 11, 2016

Wordless Wednesday : Sabar

Wednesday, May 11, 2016
D'Dapur Leyla

WHOLEGRAIN TOAST WITH CRAMBLED EGG

Tuesday, May 10, 2016
giveaway

First Giveaway By Izzati Suhaide

Monday, May 09, 2016
life update

AWKWARD MOMENT : MAKAN KEDAI, ORANG TENGAH TENGOK BOLA

Sunday, May 01, 2016

Like us on Facebook

Follow us on instagram